Servis Hizmetleri

Hastanemizde 338 yatak kapasitesi ile çeşitli tanı gruplarında yer alan hastalarımızın tedavi görmekte olduğu 24 ayrı servis bulunmaktadır. Servislerimizde 77 adet çift yataklı oda, 154 adet tek yataklı odamız bulunmaktadır. WC'li, Duşlu, toplam nitelikli yatak sayımız 308 adettir. 8 yataklı 2. Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitemiz, 8 yataklı 3. Basamak Genel Yoğun Bakım Ünitemiz, 5 yataklı 1. Basamak koroner(Kardiyoloji) yoğun bakım ünitemiz, 8 yataklı 1. Basamak Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz (Kuvöz ve Radyant ısıtıcılı Açık yatak Dahil), 9 yataklı 2. Basamak Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz (Kuvöz ve Radyant ısıtıcılı Açık yatak Dahil), 17 yataklı Diyaliz Ünitemiz vardır.

Görevli tüm servis personelimiz bulundukları servisin niteliğine göre hasta profili ve yaklaşım yöntemleri konularında eğitimli olup hasta hakları konusundaki hassasiyet prensibimize göre tedavi bakım hizmetlerini yürütmektedir.

  

Hasta başı ünitelerimiz tam donanımlı olup odalarda ve banyolarda hemşire çağırma panelimiz mevcuttur. Ayrıca hasta odalarımızda refakatçiler için koltuk bulunmaktadır.
Servislerde acil müdahale arabası, tedavi arabası, pansuman arabası, ilaç buzdolapları bulunmaktadır.
Hastalarımızın tüm işlemleri otomasyonla kayıt altına alınmaktadır.
Her hasta odasına hasta bilgilendirme panoları yaptırılmış, yatan her hastaya kişiye özel yüz, banyo havlusu, sabun, terlik ve şampuandan oluşan paketler verilmektedir

Yatan hasta ve personelimiz için yemeklerimiz diyetisyenlerimizin çalışma ve önerileri ışığında aylık menü hazırlanarak hastanemizin mutfağında hijyenik koşullara dikkat edilerek garsonlarımız yardımıyla servislerde hastalarımıza sunulmaktadır.

Hastanemizde 3 ana 3 ara öğünde özenle hazırlanan yemek çeşitleri hastalarımıza sunulmaktadır.
Hastaların yakınları ile rahatça görüşmelerini yapmaları için her hasta odasına telefon konulmuş olup dışarıda direkt olarak aranarak görüşebilmeleri sağlanmıştır.